object983025321
object518233247
Kontakt :
Tel.+48 501 598 423
e-mail: info@prawko.com

Ośrodek Szkolenia Kierowców w PoznaniuCena kursu 600 zł
Cena egzaminu UDT 238 zł

Cel szkolenia:

Przygotowanie do samodzielnego obsługiwania wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpiecznej wymiany butki gazowych w wózkach wyposażonych w to urządzenie.

Czytaj więcej...

Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO przygotowuje indywidualnie do egzaminu w zakresie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Certyfikat Kompetencji Zawodowych musi posiadać przynajmniej jedna osoba w każdej firmie zajmującej się transportem drogowym rzeczy powyżej DMC 3,5 t i odpłatnie przewożącej osoby.

Czytaj więcej...

Eco-driving w Ośrodku Szkolenia Kierowców PRAWKO

Jazda zgodna z zasadami eco-drivingu w obliczu stale rosnących cen paliw, a także innych kosztów związanych z utrzymaniem samochodu staje się koniecznością. Jazda ekonomiczna opiera się przede wszystkim na zminimalizowaniu zużycia paliwa przy jednoczesnym nie zwiększaniu czasu podróży. Pozwala także zaoszczędzić na kosztach naprawy pojazdu zarówno przez naprawy bieżące jak i eksploatacyjne. Wszystkie badania dowodzą, że jazda eco jest nie tylko bezpieczna, ale o wiele bezpieczniejsza od zwykłej jazdy samochodem.

Czytaj więcej...

Cena kursu 500 zł

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do samodzielnej obsługi kos spalinowych oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy tymi urządzeniami.

Czytaj więcej...

Cena kursu 500 zł

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do samodzielnej obsługi pilarek mechanicznych oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy tymi urządzeniami w parkach, placach zieleni miejskiej, ogrodnictwie i sadownictwie (nie dotyczy prac na budowach oraz w rejonie pasów drogowych i w lasach państwowych).

Czytaj więcej...