object983025321
object518233247
Kontakt :
Tel.+48 501 598 423
e-mail: info@prawko.com

Ośrodek Szkolenia Kierowców w PoznaniuCena kursu 250 zł netto + vat 23%

Dla kogo:

Dodatkowe szkolenie jest skierowane do szerokiej grupy osób zajmujących się bezpośrednio i pośrednio wykonywaniem przewozów drogowym, przewozów drogowym pojazdami nienormatywnymi w szczególności kierowców, osób zajmujących się zarządzaniem transportem i przedsiębiorstwem oraz samych przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

Ośrodek Szkolenia Kierowców PRAWKO przygotowuje indywidualnie do egzaminu w zakresie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Certyfikat Kompetencji Zawodowych musi posiadać przynajmniej jedna osoba w każdej firmie zajmującej się transportem drogowym rzeczy powyżej DMC 3,5 t i odpłatnie przewożącej osoby.

Czytaj więcej...

Cena kursu 850 zł

Cel szkolenia:

Szkolenie obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do egzaminu, składanego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, celem uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego uprawniającego do obsługi podestów ruchomych przejezdnych.

Czytaj więcej...

Eco-driving w Ośrodku Szkolenia Kierowców PRAWKO

Jazda zgodna z zasadami eco-drivingu w obliczu stale rosnących cen paliw, a także innych kosztów związanych z utrzymaniem samochodu staje się koniecznością. Jazda ekonomiczna opiera się przede wszystkim na zminimalizowaniu zużycia paliwa przy jednoczesnym nie zwiększaniu czasu podróży. Pozwala także zaoszczędzić na kosztach naprawy pojazdu zarówno przez naprawy bieżące jak i eksploatacyjne. Wszystkie badania dowodzą, że jazda eco jest nie tylko bezpieczna, ale o wiele bezpieczniejsza od zwykłej jazdy samochodem.

Czytaj więcej...

Cena kursu 300 zł

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do samodzielnej obsługi kos spalinowych oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy tymi urządzeniami.

Czytaj więcej...

Cena kursu 300 zł

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do samodzielnej obsługi pilarek mechanicznych oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy tymi urządzeniami w parkach, placach zieleni miejskiej, ogrodnictwie i sadownictwie (nie dotyczy prac na budowach oraz w rejonie pasów drogowych i w lasach państwowych).

Czytaj więcej...